PAŁKA Witold

PAŁKA Witold BIOGRAFIA

Modelki (2000)

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 40 cm
65 x 55 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.g.: "PałkaW. | 2000"