PAŁKA Witold

PAŁKA Witold BIOGRAFIA

Śniadanie na trawie (2007)

Technika:olej, płótno
Wymiary:80 x 100 cm
85 x 105 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.g.: "PałkaW. | 2007"
Na odwrocie dedykacja autorska.