RZEGOCIŃSKI Witold

RZEGOCIŃSKI Witold BIOGRAFIA

Wawel

Technika:akwarela, gwasz, ołówek, papier
Wymiary:33,5 x 24 cm (w świetle passe-partout)
52 x 42 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d. ołówkiem: "Rzegociński W."