ZACHAREWICZ Witold

ZACHAREWICZ Witold BIOGRAFIA

Scena rodzinna przy kominku

Technika:olej, płótno
Wymiary:73 x 92,5 cm
104,5 x 85 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "Zachar"