ZACHAREWICZ Witold

ZACHAREWICZ Witold BIOGRAFIA

Pejzaż z Lanckorony - kościół Narodzin św. Jana Chrzciciela

Technika:olej, płótno
Wymiary:35 x 26,5 cm
45 x 36,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "Zachar"
Na odwrocie metka z opisem obrazu.