ZACHAREWICZ Witold

ZACHAREWICZ Witold BIOGRAFIA

Pejzaż z Hiszpanii

Technika:olej, płótno
Wymiary:46 x 55 cm
61 x 69 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Zachar"