BOROWICKI Władysław

BOROWICKI Władysław BIOGRAFIA

Trójka

Technika:olej, płótno
Wymiary:55 x 80 cm
68,5 x 93,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "W. BOROWICKI"