BOROWICKI Władysław

BOROWICKI Władysław BIOGRAFIA

Wesele krakowskie

Technika:olej, płótno
Wymiary:49,5 x 80 cm
64,5 x 94 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "W. BOROWICKI"