BOROWICKI Władysław

BOROWICKI Władysław BIOGRAFIA

Polowanie par force

Technika:olej, płótno
Wymiary:49 x 65 cm
59 x 73,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "W. Borowicki"