BOROWICKI Władysław

BOROWICKI Władysław BIOGRAFIA

Konie przy brzegu

Technika:olej, tektura
Wymiary:66 x 96,5 cm
87 x 116,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "W. Borowicki"