CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław

CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław BIOGRAFIA

Na sannie

Technika:olej, płótno
Wymiary:50,5 x 70 cm
64 x 84 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "Wł. Chmieliński"