GRYGNY Władysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Bez tytułu (Trzy postacie stojące tyłem) (1979) |
| Technika: | olej, akryl, emulsja, płótno |
| Wymiary: | 71 x 53 cm |
| Sygnowany i datowany l.d.: "GRYGNY79." Obraz wymieniany i reprodukowany w katalogu: Sonia Wilk, Władysław Grygny. Nieznany nikomu, katalog wystawy prezentowanej w dniach 20.11.2015-27.03.2016 w Muzeum Śląskim w Katowicach, Katowice 2016, s. nn. | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |