JACKIEWICZ Władysław

JACKIEWICZ Władysław BIOGRAFIA

Obraz XI/99 (1999)

Technika:olej, płótno
Wymiary:116 x 89 cm
sygn. p.d.: „Jackiewicz”
Płótno posiada sfalowanie oraz podklejenie w prawym dolnym rogu.