JAROCKI Władysław

JAROCKI Władysław BIOGRAFIA

Hucułka (1928)

Technika:akwarela, karton naklejony na tekturę
Wymiary:100 x 68,7 cm
115,4 x 83,9 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: „Wład Jarocki | 1928”