JAROCKI Władysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Hucułka (1928) |
| Technika: | akwarela, karton naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 100 x 68,7 cm 115,4 x 83,9 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: „Wład Jarocki | 1928” | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |