JAROCKI Władysław

JAROCKI Władysław BIOGRAFIA

Wawrzek z Harendy

Technika:akwarela, karton naklejony na tekturę
Wymiary:95 x 65,5 cm
105,5 x 74 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany p.d.: „Wład Jarocki”
Na odwrocie metka z wystawy w Zakopanem z 1956 roku.