JAROCKI Władysław

JAROCKI Władysław BIOGRAFIA

Zimowe podwórze (1904?)

Technika:olej, płótno
Wymiary:71,5 x 68 cm
79,5 x 76 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "W Jarocki | 904 (?)"
Widoczne pofalowanie płótna, spękania oraz ubytki malatury.
Obraz do konserwacji.