SERAFIN Władysław

SERAFIN Władysław BIOGRAFIA

Sukiennice

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 65 cm
65,5 x 80,5 cm (wymiary z oprawą)
sygnowany p.d.: "Serafin"