SERAFIN Władysław

SERAFIN Władysław BIOGRAFIA

Widok na port (1974)

Technika:olej, płótno
Wymiary:53 x 90 cm
66 x 103,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "W Serafin 974"
Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej.