SERAFIN Władysław

SERAFIN Władysław BIOGRAFIA

Rynek Główny w Krakowie

Technika:olej, płótno
Wymiary:48,5 x 69 cm
59,5 x 80 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "W Serafin"