SERAFIN Władysław

SERAFIN Władysław BIOGRAFIA

Przełom Dunajca

Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 75 cm
70,5 x 85 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "W Serafin"