SERAFIN Władysław

SERAFIN Władysław BIOGRAFIA

Na Rynku Głównym w Krakowie

Technika:olej, płótno
Wymiary:110,5 x 75 cm
124 x 89 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "W Serafin"
Widoczne zabrudzenie malatury.