SERAFIN Władysław

SERAFIN Władysław BIOGRAFIA

Brama Floriańska

Technika:akwarela, papier
Wymiary:37,5 x 50,5 cm (w świetle passe-partout)
60,5 x 73 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "W Serafin"
Na odwrocie metka autorska.

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- dar od artysty.