SERAFIN Władysław

SERAFIN Władysław BIOGRAFIA

Brama Floriańska

Technika:olej, płótno
Wymiary:53 x 64 cm
69 x 80 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "W Serafin"