ZAKRZEWSKI Władysław

ZAKRZEWSKI Władysław BIOGRAFIA

Tytuł:Widok z ulicy Floriańskiej (1942)
Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:48 x 33,4 cm (wymiary w świetle oprawy)
64,5 x 50,5 cm (wymiary z oprawą)