AUGUSTYNOWICZ Władysława

AUGUSTYNOWICZ Władysława BIOGRAFIA

Akt (1922)

Technika:olej, płótno
Wymiary:70 x 60 cm
81 x 71,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany p.d.: "W. Augustynowicz"
Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie oraz odręczna metka z Wystawy Ni[nieczytelne], zabezpieczona woskiem z odciśniętą pieczęcią z herbem Odrowąż.