Portret dziewczynki | Półakt kobiecy (rysunek dwustronny) (1926)

Technika:tusz, karton
Wymiary:41,7 x 25,8 cm
43,7 x 27,8 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany na stronie z portretem dziewczynki l.d.: "19 WH 26"