Portret Heleny (1924)

Technika:olej, tektura
Wymiary:41 x 30 cm
50,1 x 38,8 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany śr.d.: "Heli | Wlastimil Hofmann"
Na odwrociu opis: "1924 (w ramce) | 6 Listopada".

PROWENIENCJA:
- kolekcja Heleny Fliszewskiej.