| Tytuł: | Dziewczyna z aniołami | Portret Ady - żony artysty (rysunek dwustronny) |
| Technika: | tusz, ołówek, papier |
| Wymiary: | 16,2 x 19,5 cm 29 x 31,4 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany p.d. monogramem "WH" na stronie z "Dziewczyną z aniołami" Sygnowany p.d. monogramem "WH" na stronie z "Portretem Ady - żony artysty" Opisany p.d. na stronie z "Portretem Ady - żony artysty": "Adzia" PROWENIENCJA: - kolekcja Heleny Fliszewskiej. PRACA NIEDOSTĘPNA | |