Dziewczyna z aniołami | Portret Ady - żony artysty (rysunek dwustronny)

Technika:tusz, ołówek, papier
Wymiary:16,2 x 19,5 cm
29 x 31,4 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d. monogramem "WH" na stronie z "Dziewczyną z aniołami"
Sygnowany p.d. monogramem "WH" na stronie z "Portretem Ady - żony artysty"
Opisany p.d. na stronie z "Portretem Ady - żony artysty": "Adzia"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Heleny Fliszewskiej.