| Tytuł: | Meczet Sheikh Jarrah w Jerozolimie (1942) |
| Technika: | tusz, ołówek, papier |
| Wymiary: | 27,5 x 20,5 cm |
| Sygnowany i opisany l.d.: "12/XII WH 1942 | Jerozolima Americain Colonie" Opisany ołówkiem śr.d.: "Americain Colonie Jerozolima" Opisany na odwrocie: "Palestyna", monogram "WH", "Wesołego Alleluja 1953 | Szklarska Poręba | Wlastimil Hofman" PROWENIENCJA: - kolekcja Jana Freundlicha. PRACA NIEDOSTĘPNA | |