Meczet Sheikh Jarrah w Jerozolimie (1942)

Technika:tusz, ołówek, papier
Wymiary:27,5 x 20,5 cm
Uwagi:Sygnowany i opisany l.d.: "12/XII WH 1942 | Jerozolima Americain Colonie"
Opisany ołówkiem śr.d.: "Americain Colonie Jerozolima"
Opisany na odwrocie: "Palestyna", monogram "WH", "Wesołego Alleluja 1953 | Szklarska Poręba | Wlastimil Hofman"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Jana Freundlicha.