| Tytuł: | Minaret w Jafie (1945) |
| Technika: | kredka, ołówek, tusz, papier |
| Wymiary: | 27 x 17 cm |
| Sygnowany i opisany l.d.: "Jaffa 29/VI WH 45" Opisany na odwrocie: "Palestyna", monogram "WH" PROWENIENCJA: - kolekcja Jana Freundlicha. PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-21] 51. Aukcja Dzieł Sztuki (3 II 2026) - katalog
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-08] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 10 II 2026
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |