Tytuł: | Minaret w Jafie (1945) |
Technika: | kredka, ołówek, tusz, papier |
Wymiary: | 27 x 17 cm |
Uwagi: | Sygnowany i opisany l.d.: "Jaffa 29/VI WH 45" Opisany na odwrocie: "Palestyna", monogram "WH" PROWENIENCJA: - kolekcja Jana Freundlicha. PRACA NIEDOSTĘPNA |
- [2024-04-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 14 V 2024
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
- [2024-01-04] KDA patronem Zimowej Wyprawy Motocyklowej na Alaskę!
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |