Minaret w Jafie (1945)

Technika:kredka, ołówek, tusz, papier
Wymiary:27 x 17 cm
Uwagi:Sygnowany i opisany l.d.: "Jaffa 29/VI WH 45"
Opisany na odwrocie: "Palestyna", monogram "WH"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Jana Freundlicha.