W sadzie

Technika:węgiel, papier
Wymiary:60 x 43,4 cm
72,5 x 50,3 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany tuszem p.d. monogramem "WH"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Heleny Fliszewskiej.

Rysunek dostępny w ofercie galeryjnej na stronie www.galeria-attis.pl