Tytuł: | Królik (1955) |
Technika: | olej, płyta |
Wymiary: | 68 x 87 cm 94,5 x 75,8 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "Wlastimil | Hofman" Datowany p.d.: "1955" PROWENIENCJA: – kolekcja prywatna, – dar od artysty. SPRZEDAŻ WARUNKOWA |
- [2024-04-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 14 V 2024
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
- [2024-01-04] KDA patronem Zimowej Wyprawy Motocyklowej na Alaskę!
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |