Kobieta (1938)

Technika:tusz, karton
Wymiary:15,2 x 11,5 cm
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Wlastimil | Hofman | 1938"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Heleny Fliszewskiej.