Geniusz rozerwał kajdany/Sztuka wolna, rozkuta Polska (rysunek dwustronny)

Technika:kredka, papier
Wymiary:33,9 x 21 cm
Sygnowany p.d. monogramem "WH" na stronie z kompozycją "Geniusz rozerwał kajdany"
Opisany p.d.: "Geniusz rozerwał | kajdany" na stronie z kompozycją "Geniusz rozerwał kajdany"
Sygnowany l.d. monogramem "WH" na stronie z kompozycją "Sztuka wolna, rozkuta Polska"
Opisany p.d.: "Sztuka | wolna | rozkuta | Polska" oraz p.g.: "środek trypt" na stronie z kompozycją "Sztuka wolna, rozkuta Polska"

PROWENIENCJA:
– kolekcja prywatna,
– dar od artysty.