Katedra św. Wita w Pradze (1937)

Technika:ołówek, papier
Wymiary:8,5 x 14 cm
Sygnowany i datowany p.d.: "21/XII | WH 37"
Opisany śr.d.: "Z Bogiem Prago."

PROWENIENCJA:
– kolekcja prywatna,
– dar od artysty.

Praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl
[KONTAKT w sprawie obrazu]