Tytuł: | Jesienny pejzaż z karmnikiem |
Technika: | olej, płyta |
Wymiary: | 122 x 61 cm 129 x 67,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "Wlastimil Hofman" Obraz składa się z dwóch osobnych płyt (74,8 x 61 cm; 47,2 x 61 cm). PROWENIENCJA: – kolekcja prywatna, – dar od artysty. |
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-03-25] Życzenia świąteczne, godziny otwarcia - Wielkanoc 2024
- [2024-03-01] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 16 III 2024
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |