Tytuł: | Młody Herkules (1929) |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 26,5 x 35 cm 30,7 x 39 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "Wlastimil | 1929 Hofman" Opisany na odwrocie: "Młody Herkules | Walka młodego Herkulesa ze zmorą [przekreślone] | 70) Herkules i Zmora [przekreślone]" Na odwrocie (śr.d.) dedykacja autorska i podpis: "Wlastimil Hofman" Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |