Portret Wacława z kwiatami piwonii (1968)

Technika:olej, płótno
Wymiary:64,7 x 55 cm
Sygnowany i datowany p.d.: "Wlastimil Hofman | 1968"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Wacława Jędrzejczaka,
- dar od artysty.