Mojżesz

Technika:olej, sklejka
Wymiary:32,5 x 35,5 cm
37,5 x 40,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.g.: "Wlastimil | Hofman"
Opisany na odwrocie: "Mojżesz"
W środkowej części widoczne pęknięcie sklejki.