Tytuł: | Portret Teilharda de Chardin (1966) |
Technika: | olej, płyta |
Wymiary: | 40 x 30,5 cm |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "Wlastimil | Hofman | 1966" Opisany śr.g.: "Do zbiorów Przyjacielowi i Współpracownikowi | Wacławowi Jędrzejczakowi Miłośnikowi | i Kolekcjonerowi moich obrazów i szkic | Teilharda de Chardin | ofiarowuje | Wlastimil Hofman" PROWENIENCJA: - kolekcja Wacława Jędrzejczaka, - dar od artysty. Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |