Portret Teilharda de Chardin (1966)

Technika:olej, płyta
Wymiary:40 x 30,5 cm
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Wlastimil | Hofman | 1966"
Opisany śr.g.: "Do zbiorów Przyjacielowi i Współpracownikowi | Wacławowi Jędrzejczakowi Miłośnikowi | i Kolekcjonerowi moich obrazów i szkic | Teilharda de Chardin | ofiarowuje | Wlastimil Hofman"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Wacława Jędrzejczaka,
- dar od artysty.