| Tytuł: | Oracz |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 35 x 49 cm 43,5 x 56,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Wlastimil Hofman" Na odwrocie szkice malarskie (olej) i rysunkowe (tusz) kompozycji z orką sygnowane ołówkiem p.d. monogramem "WH" Więcej na temat późnej twórczości Wlastimila Hofmana mogą Państwo przeczytać w artykule na blogu KDA [ZOBACZ] | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |