Tytuł: | Nasze łóżko w Jaffie - polski dom (1945) |
Technika: | olej, karton |
Wymiary: | 51 x 21 cm 57,7 x 27,8 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "Wlastimil Hofman 1945 | Jaffa" Opisany na odwrocie: "Nasze łóżko | w Jaffie | 384 Polski dom"; "JAFFA 1945 | NASZE ŁÓŻKO | 1" Widoczne dwa ubytki podłoża (p.d. oraz p.g.). Widoczny ślad przełamania i klejenia fragmentu podłoża (p.d.). Niewielkie przerwanie kartonu o długości ok 1,5 cm (p.g.). Więcej na temat twórczości Wlastimila Hofmana z okresu II wojny światowej mogą Państwo przeczytać w artykule na blogu KDA [ZOBACZ] Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |