Tytuł: | Akt grecki (pod okiem Jeana-Léona Gérôme'a) (XIX/XX w.) |
Technika: | ołówek, papier |
Wymiary: | 58,5 x 28,3 cm |
Uwagi: | Sygnowany l.d. monogramem "WH" Opisany na odwrocie: "L'école de beaux arts | á Paris | chez Lêon Gerome | WH" Ta praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl [KONTAKT w sprawie rysunku] |