BŁOCKI Włodzimierz

BŁOCKI Włodzimierz BIOGRAFIA

Kwiaciarki krakowskie

Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:31 x 19,3 cm
37 x 25,7 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "W. Błocki"