BŁOCKI Włodzimierz

BŁOCKI Włodzimierz BIOGRAFIA

Ołtarz św. Stanisława w katedrze na Wawelu

Technika:olej, tektura
Wymiary:29 x 20 cm
27,5 x 20 cm (w świetle passe-partout)
43 x 33,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "W Błocki"
Na odwrocie metka z odręcznym opisem.