KARCZ Włodzimierz

KARCZ Włodzimierz BIOGRAFIA

Widok na Most św. Anioła w Rzymie

Technika:olej, płótno
Wymiary:70 x 100 cm
79 x 109 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Karcz"